Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 21:05:34

Підбила підсумки Чернігівська обласна ветеранська організація Асоціація ветеранів МВС України

13.06.2019   07:46Агенцiя

Засідання Ради Чернігівської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України пройшло в Головному управлінні Національної поліції області.

В роботі засідання взяли участь заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Віктор Шанський, т.в.о. начальника управління кадрового забезпечення Ігор Папченко, представники обласної та районних ветеранських організацій.

На початку засідання перед присутніми виступила начальник Державної установи «Територіальна медична установа МВС України по Чернігівській області» Алла Галеєва, яка розповіла про стан медичного обслуговування пенсіонерів та ветеранів ОВС.

Голова Ради обласної організації ветеранів Іван Маляренко розповів про результати роботи:
    (забезпечення соціального та правового захисту ветеранів та пенсіонерів МВС;
    покращення умов їх життя;
    медичного та іншого обслуговування;
    залучення членів організації до участі в патріотичному вихованні молоді.

Ветерани також обговорили можливість співпраці обласної ветеранської організації з іншими громадськими та профспілковими організаціями, депутатами органів місцевого самоврядування, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини