До 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено чоловіка, який збував громадянам особливо небезпечний наркотичний засіб
26-річного жителя Бахмацького району визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпеченого наркотичного засобу, вчинене повторно).

У суді прокурорами доведено, що упродовж лютого 2019 року чоловік збував на території Бахмацького району особливо небезпечний наркотичний засіб – каннабіс.
Наркотики купували місцеві мешканці.
За вчинене обвинуваченого засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією ½ належного йому майна.
До набрання вироком законної сили обвинуваченому залишено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, інформує Бахмацька місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.