Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 03:41:41

Подружжя сплатить 340000 грн штрафу за організацію та проведення азартних ігор

11.06.2019   08:19Агенцiя

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом зайняття гральним (ч. 1 ст. 203-2 КК України).

У суді доведено, що з метою отримання прибутку від забороненої в Україні діяльності з організації та проведення азартних ігор, 44-річний чоловік та його дружина створили нелегальний клуб у м. Носівка, в якому розмістили 7 персональних комп’ютерів, за допомогою яких проводили азартні ігри. 
   
Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова подружжя визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 170 000 грн кожному, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.
   

Довідково: відповідно до ст. 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» № 1334-VI від 15.05.2009 року в Україні забороняється гральний бізнес та участь в  азартних іграх.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини