Носівський район: рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку та врятували людину
10 червня о 06:53 до Служби порятунку "101" Носівського району надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Шевченка, що в районному центрі.
За викликом на місце події оперативно прибуло відділення 17-го Державного пожежно-рятувального посту У ДСНС України у Чернігівській області.
На час їх прибуття в приміщеннях оселі спостерігалося щільне задимлення. В апаратах захисту органів дихання та зору вогнеборці приступили до гасіння пожежі.
Під час проведення розвідки в одній з кімнат оселі рятувальники виявили 57-річного господаря, який не міг самостійно покинути задимлене приміщення та вивели його на свіже повітря.
Оперативними діями пожежу о 07:01 локалізовано та о 07:45 остаточно ліквідовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено диван, постільні білизна, частково підлога, а також пошкоджено майно та стіни в житловій кімнаті.
Причиною пожежі послужила необережність чоловіка під час куріння.
Всього на гасіння пожежі залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одинця спеціальної техніки. повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.