Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 18:03:25

Редакція газети "Голос України" не поділяє позицію Василя Чепурного

10.06.2019   16:57Агенцiя

Вибачення та позиція редакції газети «Голос України» щодо висловлювань В. Чепурного.

У зв’язку з розміщенням власним кореспондентом газети «Голос України» у Чернігівській області Василем Чепурним у своєму акаунті на Facebook приватної думки щодо певних подій та свого особистого ставлення до окремих людей, редакція газети «Голос України» заявляє таке.

Газета «Голос України», офіційне видання Верховної Ради України, ніколи не поділяла і не поділятиме позиції щодо упередженого ставлення до осіб, основаного на расовій, національній чи релігійній приналежності.

У своїй діяльності редакція газети завжди дотримується основних принципів журналістської етики, зокрема свободи слова та висловлювань, поваги до приватного життя людини, не розповсюдження інформації, що містить упередженість чи необґрунтовані звинувачення, неможливість поширення інформації, яка дискримінує будь-яку людину через її стать, мову, расу, релігію, національне, регіональне чи соціальне походження або політичні уподобання.

В. Чепурний, без зазначення місця роботи, оприлюднив на приватній сторінці у соціальній мережі Facebook бузувірську позицію щодо результатів виборів президента і майбутніх парламентських перегонів, яка не має нічого спільного з редакційною політикою «Голосу України».

Газета завжди стояла на засадах толерантності та взаємоповаги. За ініціативи редакції у Верховній Раді зареєстровано проект постанови, якою передбачено утворення як додатків до «Голосу України» видань національних меншин: польського, угорського, кримськотатарського, єврейського, вірменського, болгарського.

Водночас заявляємо, що редакція газети «Голос України» не здійснює контроль за приватним життям своїх працівників, не відповідає за їхні особисті висловлювання чи певну позицію щодо тих чи інших подій.

Незважаючи на це, з великою повагою просимо вибачення за некоректні висловлювання В. Чепурного в усіх, кого вони принизливо заторкнули.

Редакція розглядає питання доцільності перебування В. Чепурного на займаній посаді.

http://www.golos.com.ua/article/318077

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини