10 червня в 6-ти населених пунктах Чернігівщини припинять газопостачання
АТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що з 10 червня 2019 року, у зв`язку з проведенням планових регламентних робіт на складових газорозподільної системи та технічного обслуговування газопроводів, в 6 населених пунктах Чернігівської області буде тимчасово призупинено газопостачання.
У зв'язку з регламентними роботами на газорозподільній системі, у мешканців 8 населених пунктів Чернігівської області (близько 850 житлових помешкань) буде відсутнє газопостачання на такі терміни:
Козелецький р-н:
с. Сивухи - 10.06 – 12.06
Носівський р-н:
м. Носівка (мікрорайон Паризька комуна, вул. Іскри, вул. Світанкова, пров. Світанковий, вул. Кікоша, вул. Київська, вул. Молодої Гвардії, пров. Молодої Гвардії, вул. Українська, вул. Ціолковського, вул. Л. Українки, пров. Л. Українки, вул. Розумовського) - 04.06 - 21.06
Прилуцький р-н
с. Обичів - 10.06 – 14.06
Варвинський р-н
с. Макіївка - 10.06 – 11.06
Срібнянський р-н
с. Сокиринці - 10.06 – 14.06
Ічнянський р-н
с. Крупичполе - 10.06 – 13.06
У разі дострокового завершення робіт повторний пуск газу розпочнеться раніше.
З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.
Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.