Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 06:55:38

Триває реконструкція нижньої частини Валу. ВІДЕО

08.06.2019   09:27Агенцiя

Роботи з реконструкції нижчної частини Валу розпочалися в травні. На даний час замінюють комунікації. Також вже демонтували непрацюючий фонтан та старий дитячий майданчик.

Виконроб Сергій Бондарець каже, що зараз демонтують старе і пошкоджене асфальтобетонне покриття на бокових доріжках. А центральні доріжки поки залишають із покриттям. Адже ними курсує важка техніка: підрядні організації завозять пісок та ґрунт. Ці доріжки демонтують вже після завезення всіх будівельних матеріалів.

Нові доріжки викладуть клінкером, встановлять лавки та ліхтарі, подібні тим, які зараз на центральній міській алеї.

Одночасно замінюють і водопровідні та каналізаційні мережі, які пролягають територією. За словами Сергія Бондарця, всі інженерні комунікації тут, орієнтовно 30-х років, їх стан жахливий.

Разом з масштабними будівельними роботами у парку провдять архіологічні дослідження.

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини