Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 05:00:15

Протягом травня платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів понад 954 мільйони гривень

08.06.2019   07:55Агенцiя

У травні поточного року до бюджетів усіх рівнів від платників податків Чернігівської області надійшло понад 954 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Досягнуто приросту до відповідного періоду минулого року більш як на 18 відс або на 146,3 млн гривень.

Майже половину коштів (понад 469 млн грн) спрямовано до Державного бюджету. Це більше, ніж торік на 15,5 відс або на 63 млн гривень.

Досягнуто приросту по переважній більшості бюджетоформуючих платежів: по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору – майже на 20 відс. (21,7 млн грн), податку на додану вартість – майже на 30 відс. (35,8 млн грн), податку на прибуток – більше ніж на 9 відс (5,7 млн гривень).

Місцеві бюджети у травні поточного року від сплати податків та зборів зросли більш як на 485 млн гривень. Приріст до минулого року –близько 21 відс або на 83,2 млн гривень.

В структурі наповнення місцевого бюджету найбільша частка припадає на податок на доходи фізичних осіб – близько 61 відс, якого надійшло понад 295 млн грн, більше минулорічного показника на 20,5 відс або на 50 млн гривень. Майже 15 відс. у загальній сумі – частка податку на майно, якого сплачено 72 млн грн, рівень травня минулого року перевищено на третину (18,5 млн гривень). Питома вага єдиного податку становить більше 13 відс, якого платниками сплачено 64,4 млн грн, приріст перевищує 20 відс. або близько 11 млн гривень.

Крім того, для перерахування до Пенсійного та інших соціальних фондів, страхувальниками сплачено понад 399 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 17,6 відс (близько 60 млн гривень), в той час як у 2019 році темп росту мінімальної заробітної плати склав 112,1 відс. (з 3723 грн до 4173 грн).

Така позитивна динаміка свідчить про ефективність вжитих заходів щодо детінізації оплати праці, підкреслює Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини