Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:33:03

Владислав Атрошенко журналістам: Бажаю вам розуміння та гордості, що ви представляєте четверту владу у Чернігові

06.06.2019   10:12Агенцiя

На спілкування з нагоди прийдешнього Дня журналіста запросили сьогодні медійників місцевих ЗМІ. Всі бажаючі журналісти могли поспілкуватись із міським головою Владиславом Атрошенко, поставивши будь-які питання.

- Бажаю вам розуміння та гордості, що ви представляєте четверту владу у Чернігові. Бажаю здоров’я, віри у себе, віри в Україну і віри у завтрашній день, який тільки ми власними силами самі забезпечим, - звернувся до медійників Владислав Атрошенко.

Міський голова також розповів про своє бачення розвитку міста та країни, поділився враженнями по результатах відвідання будівництва дитячого садка у мікрорайоні Масани.

Відповідаючи на запитання стосовно кандидатів у депутати по 205-206 виборчим округам, до яких включено Чернігів, міський голова відповів так:

- По-перше, це має бути кандидат місцевий. Спроби щодо немісцевих були. Свого часу була думка, що враховуючи постаті депутатів, було сподівання, що ці депутати зможуть зробити Чернігів в очах Уряду більш помітним і значущим. Тобто забезпечать більш якісне просування Чернігова на рівні столичному, у тому числі щодо виділення коштів і реалізації тут державних програм. Тому зараз варто більш ретельно зважить на більш оптимальне представлення інтересів Чернігова у Верховній Раді.

По-друге, ця людина повинна розбиратися у місцевій проблематиці Чернігова, у проблемах мешканців Чернігова. Приміром, жодна людина у вищому керівництві держави не має чіткого уявлення в цифрах вартості проблеми інфраструктури міст. Тому я би хотів, щоб наші депутати більш якісно доносили до керівництва держави цю проблему, - відповів Владислав Атрошенко.

Також міський голова відповів на запитання журналістів щодо оцінки своєї роботи за 3,5  роки каденції, ставлення до критики та інші.

Повна версія доступна на фейсбук-сторінці прес-служби міської ради.

Як відомо,  міська рада Чернігова одна з найбільш прозорих і відкритих для ЗМІ. Відсутня будь-яка акредитація, журналісти вільно відвідують заходи без потреби реєструватись. Є пряма трансляція сесії, виконкомів та робочих нарад у муніципалітеті, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини