У службі зайнятості жоден учасник АТО не залишається без уваги
З початку року в області лави офіційно зареєстрованих безробітних поповнили 188 демобілізованих учасників антитерористичної операції.
Всього ж мали статус безробітного та отримували послуги служби зайнятості 381 особа цієї категорії, жодна з яких не залишилася без уваги. Про це заявила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.
Колишнім військовим надавалися індивідуальні профконсультаційні послуги, вони запрошувались на семінари з техніки пошуку роботи, тренінги з психологічної підтримки, інші заходи цільового призначення.
У результаті протягом січня-травня поточного року 59 громадян цієї категорії знайшли роботу, ще 23 – залучено до тимчасової зайнятості, 7 – скеровано на професійне навчання.
Є серед вчорашніх військових й такі, які скористалися виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи.
Так, чернігівець Євгеній Сич вирішив надавати послуги таксі, Володимир Батюта зі Срібного займається роздрібною торгівлею, а Віталій Скорик з Талалаївки розводить тварин.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».