Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 22:20:36

У Чернігові реконструюють енергомережі на Красній площі

04.06.2019   08:22Агенцiя

Триває реконструкція Красної площі. Серед робіт, які виконуються на даний час, прокладання нових та додаткових енергомереж. Це потрібно для того, щоб підключати обладнання на площі під час масових заходів, концертів, новорічних свят.

Приміром, для підключення сцени, забезпечення роботи ковзанки у зимовий період.

«Прийнято рішення прокласти всі силові кабелі під землею. З управлінням культури міської ради погодили, де будуть точки під’єднання сцени та інших об’єктів», - прокоментував головний інженер КП «Міськсвітло» Євген Куниця.

Завдяки цьому під час масових заходів та взимку, коли працює ковзанка, через автодороги вже не перекидатимуть кабелі, що підвищить безпеку руху навколо площі.

Також замінюють кабелі біля скверу Попудренка, всі вони відпрацювали кілька строків експлуатації. Приміром, кабелі біля площі прокладені у 1964 році. Нові мережі пролягатимуть під землею, виконані із сучасних матеріалів, розраховані на більшу потужність.

Тим часом, на Красній площі триває підготовка до укладення клінкеру. Для цього формують бетонну основу, що складається з шару піску, армуючої сітки, щебня, арматурної в’язки та власне бетону.

На ділянках вулиць Шевченка, Магістратської та Кирпоноса, прилеглих до Красної площі, реконструюють водогони та каналізацію. Старі комунікації прокладались у 1960-х роках, а на деяких ділянках у 30-х роках минулого століття. Тобто ці труби відпрацювали вже фактично три терміни експлуатації.

Реконструкція центральної площі міста розпочалася у квітні. Її планують завершити у вересні, встигнувши до Дня міста, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини