Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 03:15:17

З 1 червня для вантажівок діятиме "літнє" обмеження руху

01.06.2019   11:14Агенцiя

З 1 червня 2019 року Служба автомобільних доріг у Чернігівській області тимчасово обмежує рух вантажного транспорту дорогами загального користуванняв державного значення в період підвищення температурних показників повітря понад 28°С вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн на період з 10:00 год. до 22:00 год.

Обмеження руху вантажного транспорту на період високих температур в Україні вводиться щороку. Його мета - збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування у період спекотної погоди. Це вимушений захід спрямований для запобігання деформацій автомобільних шляхів області та збереження дорожнього покриття.

Прохання до обласних автоперевізників враховувати дану інформацію про введення обмежень руху в період підвищення температурних показників повітря понад 28°С  для відповідного корегування планів перевезень щодо доставки необхідних вантажів.

Для інформування водіїв про тимчасове обмеження руху встановлені відповідні знаки та панно на автомобільних дорогах. Перечекати спекотну пору доби можна в місцях тимчасової стоянки транспортних засобів на майданчиках в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Службою автомобільних доріг у Чернігівській області визначені місця для відстою великовагового автотранспорту на період  дії обмеження руху. Їх перелік за посиланням: Перелік стоянок та місць відстою транспортних засобів при тимчасовому обмеженні руху у період спекотної погоди на автомобільних дорогах загального користування Чернігівської області у 2019 році.

З переліком майданчиків для відстою транспорту на автомобільних дорогах України загальнодержавного значення можна ознайомитися за посиланням: Перелік стоянок та місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування (xls, 3.85 Мб).

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини