До 9 років позбавлення волі засуджено жінку, яка вбила власну мачуху
До 9 років засуджено жінку, яка здійснила умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України).
Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що у грудні 2018 року 51-річна обвинувачена, знаходячись за місцем свого проживання, посварилася з мачухою.
У ході сварки жінка штовхнула мачуху на землю та почала наносити удари цеглиною по всьому тілу.
Завершуючи свій умисел на позбавлення життя особи, почала душити жінкою хустку, від чого остання померла на місці.
Незважаючи на фактичне невизнання вини обвинуваченою, прокурором у суді надано беззаперечні докази її винуватості у вчиненні злочину.
За інформацією Бахмацької місцевої прокуратури вирок не набрав законної сили.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.