Бахмацький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни
30 травня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни.
Небезпечний предмет був виявлений на власній присадибній ділянці під час земляних робіт по вул. Дачна, що в м. Бахмач. До приїзду саперів місце виявлення вибухонебезпечного предмету було взято під охорону співробітниками Національної поліції.
Піротехніки ДСНС ідентифікували небезпечну знахідку, як артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни.
Сапери на місці пригоди обстежили прилеглу територію, проте інших вибухонебезпечних предметів не виявили.
Після проведення невідкладних робіт артснаряд було вивезено спецавтомобілем у визначене місце за межами населеного пункту та знищено, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.