Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 23:46:26

Що нового відбувається у громадах області

31.05.2019   10:22Агенцiя

Чим жили останнім часом об’єднані територіальні громади, які суттєві зміни у них відбулися — у короткому дайджесті.

У Сновській ОТГ реалізують проекти, включені до Плану соціально-економічного розвитку. Зокрема, ремонтують заклади культури та освіти.

Так, на завершальній стадії ремонт даху центральної бібліотеки. Нині тут проходять лабораторні роботи з якості вогнегасного оброблення.

Розпочато капітальний ремонт покрівлі дитячої музичної школи. Це одна з найстаріших споруд Сновська. Частина будівлі, що межує з дитячим садочком, збудована у 1910 році, інша половина добудована у 1975-му. З того часу капітальний ремонт покрівлі проводиться вперше.

На завершальній стадії реконструкція системи опалення Сновської гімназії із встановленням блочно-модульної котельні на альтернативному паливі. Триває будівництво їдальні: встановлені вікна, двері, прокладаються внутрішні комунікації.

У Новгороді-Сіверському відремонтували перший поверх міської бібліотеки: замінили старі вікна на металопластикові, встановили металеві двері та грати на вікна, частково оновили п’ятиметрову стелю, стіни та підлогу, повністю все пофарбували. Відтепер тут буде розміщений сектор із обслуговування дітей та юнацтва.

Ремонт у приміщенні зробили за кошти міського бюджету — 100 тисяч гривень. Облаштувати бібліотеку новими дерев’яними стелажами допомогло Новгород-Сіверське лісове господарство.

У планах — зробити в читальні ігрову зону для дошкільнят.

Над благоустроєм території активно працюють у Сосницькій ОТГ: озеленюють сквери, відновлюють доріжки тощо.

Куликівська ОТГ продовжує роботу із запровадження системи роздільного збору сміття.

Нещодавно у перших трьох селах громади (Авдіївці, Вершиновій Муравійці та Горбовому) встановили пункти роздільного збору сміття. Нині такі пункти облаштовують у Баклановій Муравійці та Виблях.

А от у Козелецькій ОТГ думають над створенням жіночої громадської організації. У цьому місцевим активісткам пообіцяла допомогти очільниця Спілки жінок Чернігівщини Ірина Дорожкіна.

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.