Військова прокуратура запобігла незаконній витраті понад 1 мільйона гривень коштів армії
За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України попереджено протиправне витрачання бюджетних коштів однією з військових частин.
За результатами своєчасно внесеного подання прокурорів скасовано результати торгів, проведених з порушенням закону.
Військова частина, дислокована на Чернігівщині, у березні 2019 року провела закупівлю послуг з перевезення вантажів у формі відкритих торгів. Очікувана вартість – 1,25 млн грн, а єдиний критерій кінцевої оцінки тендерних пропозицій - ціна.
Військова прокуратура встановила, що в ході закупівлі були необґрунтовано відхилені пропозиції учасників на понад 300 тис. грн. меншу суму від пропозиції переможця. У торгах переміг суб’єкт з найвищою ціновою пропозицією. Він, до речі, взагалі не мав права брати участь в конкурсі через надання неповного комплекту необхідних документів.
Після розгляду своєчасного подання військової прокуратури результати тендеру скасовано, попереджено укладення договору та зупинено незаконну витрату понад 1 мільйона гривень бюджетних коштів, проінформувала прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.