З ознайомчим візитом до Корюківської громади завітали випускники Школи місцевого самоврядування
Візит молодих фахівців органів місцевого самоврядування з різних областей України до Корюківської ОТГ, метою якого є обмін досвідом щодо кращих практик з комплексного розвитку громади, тривав 2 дні.
![](/uploads/23605-m.jpg)
За цей час випускники школи, яка відбувалася в рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, ознайомилися з роботою Брецького старостинського округу, відвідали локації туристичного комплексу «Бреч», заслухали розповідь голови КММГО «Альтернатива» Володимира Онищука про співпрацю муніципалітету та громадянського суспільства на прикладі міської ради та громадськості в Корюківці.
Міський голова Ратан Ахмедов презентував учасникам зустрічі роботу громади в цілому та міської ради, зокрема.
Гості мали змогу наочно ознайомитися з громадою, відвідавши об’єкти інфраструктури та комунального господарства, а також, у форматі діалогу отримати відповіді на свої запитання, повідомляє Корюківська міська рада.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.