Втік під час перебування суддів в нарадчій кімнаті
Про одне з резонансних вбивств, що сталося на території області, вже повідомлялося прокуратурою області. Ця подія трапилась у жовтні 2015 року у Прилуцькому районі.

Обвинувачений на ґрунті існуючих неприязних відносин та раптово виниклого конфлікту здійснив постріл в область голови потерпілого з гладкоствольної мисливської зброї.
Внаслідок вогнепального поранення голови чоловік помер на місці події.
У подальшому, з метою приховання злочину, обвинувачений скинув тіло загиблого з мосту в русло річки Удай.
Проте вже у ході досудового розслідування, під процесуальним керівництвом прокуратури області, зібрано достатньо доказів винуватості зловмисника і обвинувальний акт направлено до суду.
У судових засіданнях прокурорами регіональної прокуратури вину особи доведено у повному обсязі, суду надані ґрунтовні та беззаперечні докази наявності умислу обвинуваченого на вбивство чоловіка.
Відтак, вироком колегії суддів Деснянського районного суду м. Чернігова чоловіка засуджено за умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України) та призначено покарання у виді 12 років позбавлення волі.
Водночас, винуватець з такою позицією прокурора та суду не погодився, подавши апеляційну скаргу.
Розгляд цієї скарги відбувся в Київському апеляційному суді.
Оцінюючи надані суду докази та передчуваючи незмінність позиції суду, під час перебування колегії суддів у нарадчій кімнаті, засуджений втік із зали судового засідання. Апеляційним судом вирок колегії суддів Деснянського районного суду м. Чернігова залишено в силі.
Майже 2 місяці чоловік переховувався від компетентних органів, проте зусиллями правоохоронців 25.05.2019 був затриманий. Наразі він перебуває у Чернігівському СІЗО, де очікує на виконання вироку та етапування у місця несвободи, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.