"Шмайсер", гранату і пластид вилучила поліція в рамках операції "Зброя та вибухівка"
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці викрили громадян у незаконному зберіганні зброї, боєприпасів і вибухових речовин. Вилучене направлено на дослідження.

Так, в ході санкціонованого обшуку оперативники кримінальної поліції спільно із слідчим виявили та вилучили у мешканця Ніжина пістолет «Шмайсер», ручну гранату РГД-5 та набої до нарізної зброї армійських зразків. Власника домашнього арсеналу затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
У Корюківському районі в ході проведення профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів, кримінальна поліція та слідчі провели санкціонований обшук в помешканні жителя одного із селищ.
Інформація, що громадянин вдома зберігає боєприпаси, підтвердилася. В обійсті, окрім набоїв до автоматичної зброї, були ще 200 грамів пластиду і кіло артилерійського пороху.
Вилучене направлено на дослідження. Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомив, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.