Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 00:44:23

Обговорили актуальні питання державного ринкового нагляду

25.05.2019   13:33Агенцiя

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у семінарі-нараді з питань здійснення державного ринкового нагляду, який проводився у приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

До участі у заході були також запрошені представники Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області, Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області.

У рамках порядку денного учасники зустрічі опрацювали проблемні питання взаємодії між відомствами під час вжиття заходів ринкового нагляду, поділилися практичним досвідом стосовно реагування на скарги стосовно фактів порушення прав споживачів та проведення відповідних перевірок виробників та розповсюджувачів продукції.

Начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Чернігівській області Світлана Товстоліс проінформувала присутніх про роботу Управління зі здійснення державного ринкового нагляду та сферу відповідальності Держпраці.

Окремо були обговорені основні аспекти та особливості внесення даних до тестової (навчальної) версії інформаційно-телекомунікаційної системи «Національна інформаційна система ринкового нагляду та система оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик».

У підсумку роботи учасники семінару-наради домовилися про подальшу співпрацю та взаємодію у сфері ринкового нагляду на території Чернігівської області та висловили побажання, щоб подібні зустрічі проводилися якомога частіше, інформує Управління Держпраці у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини