Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 03:58:47

За два дні у порушників вилучено 92 кг риби зі збитками 18,4 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

25.05.2019   12:12Агенцiя

У браконьєрів нацполіцією вилучено рибу, заборонені знаряддя лову, човен та автомобіль.

23 травня на оз. «Дубки», біля с. Бирине Новгород – Сіверського району виявлено чоловіка, який рибалив за допомогою заборонених знарядь лову. Правопорушником виявився житель м. Новгород – Сіверський. У нього вилучено 2 сітки та 4 кг риби:  плоскирка - 18 шт., плітка - 12 шт. та щука - 1 шт. Збитки по даному факту складають 1 972 грн.

24 травня зафіксовано чотири грубих порушення із значними збитками.

У Козелецькому районі на озері поблизу с. Соколівка викрито двох жителів с. Рудня Броварського району Київської області. Правопорушники за допомогою 3 од. сіток виловили 10 кг риби: лин – 19 шт., карась сріблястий – 24 шт. та щука – 1 шт. Збитки склали 3 009 грн.

На озері поблизу с. Білики Козелецького району виявлено двох жителів м. Київ. Чоловіки за допомогою 2 од. сіток спіймали 6 кг риби: карась сріблястий - 9 шт. та лин - 4 шт. Завдано збитків на суму 629 грн.

На р. Десна, поблизу с. Моровськ Козелецького викрито місцевого жителя з сіткою «ковбеха» і 9 кг риби: лин - 11 шт., карась сріблястий – 5 шт. та щука – 1 шт. Збитки склали – 1 734 грн.

На винних осіб складені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали  направлені до районних судів області для притягнення порушників до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені.

У Ріпкинському районі, в ході спільного рибоохоронного рейду державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля, разом з працівниками Нацполіції та прикордонного загону, зафіксовано кримінальне правопорушення зі збитками у розмірі 11 067 грн.

А саме, на р.  Дніпро два мешканця м. Чернігів на гумовому човні з підвісним двигуном за допомогою 6 од. сіток виловлювали рибу. Правопорушниками під час нерестової заборони в протизаконний спосіб виловлено 63 кг риби: окунь – 20 шт., плітка – 2 шт., карась сріблястий – 19 шт., плоскирка – 25 шт., лин – 28 шт., синець – 24 шт., в’язь – 5 шт., щука – 4 шт., чехоня – 2 шт., судак – 1 шт., краснопірка – 5 шт., лящ – 2 шт. та білизна – 2 шт.

За даним фактом інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини