У Чернігові вогнеборці ліквідували загоряння в підвалі дев'ятиповерхового житлового будинку
24 травня о 09:21 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в підвальному приміщенні дев'ятиповерхового житлового будинку, що в обласному центрі по вул. Пухова, 121.
Запах диму відчули мешканці будинку і викликали рятувальників.
На місце події оперативно прибуло три відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору о 09:45 локалізували, а о 10:07 остаточно ліквідували пожежу.
Також, за допомогою автомобіля газодимозахисної служби проводилась продувка свіжим повітрям задимлених приміщень підвалу.
Внаслідок пожежі знищено сміття на площі 5 кв. м. Жертв та постраждалих немає.
До ліквідації пожежі залучалось 14 чоловік особового складу та 4 одиниці спецтехніки.
Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34
25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52
Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.
Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20
Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.