Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 10:06:37

Відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

22.05.2019   11:31Агенцiя

У середу, 22 травня, відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України. У заході взяли участь голова Чернігівського РВ АМУ, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Михайло Литвин, голови ОТГ, міські, селищні та сільські голови громад області.

У вітальному слові Михайло Литвин поінформував про діяльність Регіонального відділення Асоціації міст України, направлену на вирішення проблем місцевого самоврядування. Та перейшов до першого питання порядку денного: обрати делегатів на XV Український муніципальний Форум, який відбудеться 18-20 червня в Одесі. Після обговорення кандидатур, список делегатів затвердили одноголосно.

Також учасники зборів ініціювали колективне звернення до Чернігівської ОДА, Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти й науки щодо розподілу коштів Нової української школи. Голови ОТГ - члени АМУ висловили занепокоєння з приводу незрозумілого розподілу коштів НУШ обласною владою. Зокрема, спостерігається зменшення виділених коштів для всіх міст обласного значення та ряду ОТГ. Натомість районні бюджети загалом отримають у 2019-му на 1,8 млн більше, ніж у минулому році.

На завершення заходу узгодили спільні дії в питаннях, проблемних сьогодні для більшості територіальних громад Чернігівщини, проінформувало Чернігівське РВ АМУ.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.