Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 12:24:40

Відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

22.05.2019   11:31Агенцiя

У середу, 22 травня, відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України. У заході взяли участь голова Чернігівського РВ АМУ, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Михайло Литвин, голови ОТГ, міські, селищні та сільські голови громад області.

У вітальному слові Михайло Литвин поінформував про діяльність Регіонального відділення Асоціації міст України, направлену на вирішення проблем місцевого самоврядування. Та перейшов до першого питання порядку денного: обрати делегатів на XV Український муніципальний Форум, який відбудеться 18-20 червня в Одесі. Після обговорення кандидатур, список делегатів затвердили одноголосно.

Також учасники зборів ініціювали колективне звернення до Чернігівської ОДА, Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти й науки щодо розподілу коштів Нової української школи. Голови ОТГ - члени АМУ висловили занепокоєння з приводу незрозумілого розподілу коштів НУШ обласною владою. Зокрема, спостерігається зменшення виділених коштів для всіх міст обласного значення та ряду ОТГ. Натомість районні бюджети загалом отримають у 2019-му на 1,8 млн більше, ніж у минулому році.

На завершення заходу узгодили спільні дії в питаннях, проблемних сьогодні для більшості територіальних громад Чернігівщини, проінформувало Чернігівське РВ АМУ.

Останні новини Чернігівщини

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

Ніжин: зустріч з чемпіонами

Ніжин: зустріч з чемпіонами 11:36

16 жовтня у великій залі міський голова Анатолій Лінник зустрівся з чемпіонами світу та Європи Наталкою Чистяковою, Івановим Петром, Максимом Шило, Андрієм Василюком та іншими переможцями спортивних змагань Медвєдєвом Владиславом, Авар’яновим Вадимом, Чередніченком Вадимом, Литовченком Андрієм, Смирновим Тимофієм.

Відбувся національно-патріотичний захід для студентської молоді Прилук

Відбувся національно-патріотичний захід для студентської молоді Прилук 11:17

16 жовтня на спортивному майданчику Прилуцької гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна, для студентської молоді міста відділом сім'ї, молоді та спорту міської ради проведено національно-патріотичний захід “Покрова героїв”, присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини