Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно
Закінчився моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.
За 20 тиждень 2019 року в області захворіло 2626 осіб, з них 1957 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 54,7%. Госпіталізовано 66 осіб, з них 60 дітей (89,6%).По м. Чернігову захворіло 1433 особи, з них дітей - 1185, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 44,3%.
З 1 жовтня 2018 року до 17 травня 2019 року в області перехворіло 150 044 особи (14,8 % всього населення); в т.ч. 93264 дітей віком до 17 років (57,3%). Госпіталізовано 4622 особи (3,1 % від захворілих), із них 70,2 % становлять діти віком до 17 років (3243дитини).
Вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 113 зразків біологічного матеріалу, із них 64,6 % позитивних результатів із домінуванням вірусів грипу типу А(Н1N1).
Зареєстровано 11 летальних випадків від грипу (Бахмацький, Борзнянський, Городнянський, Менський, Семенівський райони та м.Чернігів).
Вакциновано проти грипу 3305 осіб, в т.ч. 1112 дітей.
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомив, що ситуація знаходиться на контролі.
Останні новини Чернігівщини
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.