У Чернігівській міськраді вручені сертифікати новим тренерам громадського профілактичного проекту
Тренерські сертифікати новим тренерам проекту «Вибір», який втілюється в Чернігові з 2010 року, урочисто вручили 15 травня в Чернігівській міській раді.
«Вибір» - це профілактична програма, цільовою аудиторією якої є діти і молодь. Завдання програми - знизити ризик девіантної поведінки, ВІЛ-інфікування, вживання наркотичних речовин; пропагувати здоровий спосіб життя.
Проект є по суті громадським, волонтерським і втілюється в Чернігові громадською організацією «Центр профілактики «Вибір» у партнерстві зі школами міста, управлінням освіти та управлінням сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Національним університетом «Чернігівський колегіум ім. Т. Г. Шевченка, Академією державної пенітенціарної служби.
У рамках програми постійно проходить як підготовка тренерів, так і їх заняття за спеціальними методиками з учнями шкіл (а саме 5, 8 і 10 класів).
У цьому навчальному році (2018-2019 р.р.) такі заняття проводилися в 24 чернігівських школах, ними було охоплено більше тисячі дітей.
Зазвичай зайняття проводіть у парі один досвідчений тренер і один той, що навчається. Тож цього року пройшли навчання і зараз отримали сертифікати нові тренери, серед яких 9 курсантів пенітенціарної академії, 4 студенти педагогічного університету, 9 соціальних педагогів чернігівських шкіл і вчитель, яка є також класним керівником у 8 класі.
А за всі роки реалізації проекту в Чернігові підготовлено більше 100 тренерів проекту «Вибір, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.