Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 16:47:11

Чернігівські науковці адаптують "Нептун" під корабельну і авіаційну версії

18.05.2019   08:20Агенцiя

Напередодні Дня науки представники Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові, отримали державні нагороди.

Відзнаки вручив заступник начальника воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗСУ полковник Володимир Коваль.

- Тільки за період протистояння російській агресії в активі науковців Інституту близько 500 випробувань, що охоплюють понад 200 нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки різного призначення та ступеня складності, від простого ножа до ракет, - зазначив заступник начальника ДНДІ ВС ОВТ Віталій Куравський.

Завдяки сумісній роботі чернігівських науковців та вітчизняних підприємств, за короткий термін, вдалося розробити сучасні зразки техніки радіо-електронної боротьби вітчизняного виробництва та забезпечити ними Збройні Сили України.

Для виявлення та подавлення цифрових радіоелектронних засобів, що працюють в режимі програмної перебудови робочої частоти розроблено комплекс РЕБ "Мандат-Б1". Для боротьби з безпілотними літальними апаратами - комплекси "Нота", "Буковель", "Анклав". Для ведення контролю радіоелектронної обстановки - комплекс "Діаграма".

Зараз чернігівські фахівці, зокрема, проводять адаптацію української крилатої ракети з наземного протикорабельного комплексу "Нептун" під корабельну та авіаційні версії, інформує Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів).

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини