Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 03:02:17

Витрати на всі види допомоги застрахованим особам за і квартал склали 75,8 млн. грн.

18.05.2019   08:04Агенцiя

16 травня, в м. Чернігові, відбулася нарада з начальниками відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

Відкриваючи нараду, Володимир Нашиванько, начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області, акцентував увагу присутніх на вирішенні проблемних питань роботи управління та його відділень.

На нараді, зокрема, зазначалося, що витрати на всі види допомоги за рахунок бюджету Фонду склали за I квартал 2019 року - 75,8 млн. грн., що на 15,5 млн. грн. (або 25,6%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Страхувальниками було подано 9 092 заяв-розрахунків, що на 865 (15%) заяв-розрахунків більше ніж за аналогічний період минулого року.
За рахунок коштів Фонду матеріальне забезпечення отримали більше ніж 25,6 тис. осіб, в порівнянні з 2018 роком, кількість отримувачів допомоги збільшилась майже на 1,8 тис. осіб.

Забезпечувалась виплата наступних видів допомоги: по тимчасовій непрацездатності - 59,0 млн. грн., що складає 77,8%, від суми всіх витрат на допомогу; по вагітності  та пологах - 16,4 млн. грн., або 21,7% від всіх витрат та на поховання - 369,0 тис. грн., або 0,5%.
Станом на 1 квітня 2019 року відділення області здійснювали страхові виплати 3 268 потерпілим на виробництві та членам їх сімей, в тому числі: 3 097 – потерпілим в разі часткової чи повної втрати працездатності та 171 особам, які втратили годувальника, з них - 294 - потерпілі та утриманці, які тимчасово переселились з Донецької та Луганської областей.

Із загальної кількості потерпілих на виробництві в області обліковується: 54 особи з інвалідністюI групи; 359 -  II групи та 1 191 - III  групи.Загалом 1 604 осіб з інвалідністю, що складає 52% від загальної кількості потерпілих; не визнано особами з інвалідністю - 1493 потерпілих на виробництві.

За I квартал поточного року застрахованим особам та членам їх сімей відділеннями області виплачено- 19,1 млн. грн., в тому числі - 3,0 млн. грн. потерпілим-переселенцям.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» відділеннями управління Фонду соціального страхування України в Чернігівській області у березні поточного року проведено перерахування сум щомісячних страхових виплат.

Після проведеного перерахунку потерпілим на виробництві (членам їх сімей), у 3096 потерпілих та у 171 особи, які отримують щомісячні виплати у зв’язку з втратою годувальника в відділеннях Чернігівської області, відбулось збільшення розміру щомісячної страхової виплати.
В цілому по області середній розмір щомісячної страхової виплати до перерахунку становив 1856 грн., а після перерахунку 1949 грн. (збільшення на 93 грн.). У квітні всі потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримали перерахований збільшений розмір щомісячних страхових виплат.

Такий перерахунок проведено і для внутрішньо переміщених осіб. І з березня вони отримують щомісячну страхову виплату в новому розмірі.
Всі потерпілі на виробництві та члени їх сімей своєчасно отримують страхові виплати.

За рахунок коштів Фонду у I кварталі направлено на відновлюване лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів 164 застраховані особи.

Крім того, на медико-соціальні послуги 218 потерпілим від трудового каліцтва та професійних захворювань в області витрачено понад 2,6 млн.грн.

Як проінформувала прес-служба управління виконавчої дирекції Фонду соціальногострахування України в Чернігівській області, в ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи відділень з актуальних питань загальнообов'язкового державного соціального страхування України.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).