Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд
17 травня о 15:20 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області в спеціально відведеному місці знищено артилерійський снаряд калібром 76 мм.
Вибухонебезпечний предмет був виявлений цього ж дня о 09:20 місцевими жителями на околиці с. Ковпита Чернігівського району.
Про виявлену небезпечну знахідку люди одразу сповістили Службу порятунку "101".
За викликом до місця події прибули сапери, які обстежили прилеглу територію та інших боєприпасів не виявили.
До їх прибуття, повідоміло УДСНС України у Чернігівській області, небезпечне місце охороняли співробітники Національної поліції.
Останні новини Чернігівщини
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.