Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 12:23:27

Відбулось перше засідання Громадської ради, створеної при ГУ ДФС у Чернігівській області

11.05.2019   15:40Агенцiя

На засіданні, що відбулось 10 травня в приміщенні Головного управління ДФС у Чернігівській області, обирали голову дорадчого органу.

Ним став Дмитро Адаменко, що був заступником голови громадської ради попереднього складу. Дмитро Адаменко представляє Обласне об’єднання організацій роботодавців Чернігівщини.
 
Заступником голови Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області обрали Андрія Склярця, представника  Чернігівської обласної галузевої організації роботодавців сфери торгівлі та послуг.

Також, члени громадської ради обрали секретаря, затвердили офіційний бланк та попрацювали над Положенням, яке одноголосно було прийнято за основу.
 
Наразі активні члени Громадської ради напрацьовують пропозиції до Положення, затвердження якого має відбутися під час наступного засідання, повідомляє Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 липня до 8:00 13 липня 2020 року.

"Зелений" водень зі сміття: на Чернігівщині може з’явитися потужний завод з виробництва біопалива та енергії,- Андрій Прокопенко 09:38

Проблема накопичення сміття та відсутність його безпечної утилізації актуальна для всієї країни та потребує дій для вирішення.