Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 21:55:03

Любецька громада визначається з проектами, які реалізовуватимуть за інфраструктурну субвенцію

11.05.2019   10:00Агенцiя

Наприкінці квітня Уряд затвердив розподіл інфраструктурної субвенції на розвиток об'єднаних територіальних громад. Згідно цього документа Любецька об'єднана територіальна громада має отримати 1967,6 тис. грн на розвиткові проекти.

Днями відбулася робоча зустріч представників Любецької селищної ради із Володимиром Бойко, радником з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Під час зустрічі учасники обговорили варіанти проектів для використання коштів інфраструктурної субвенції.

У 2018 році громада придбала комунальну техніку, а цього року має більш амбітні плани.

"Що це має бути - Центр надання адміністративних послуг чи капітальний ремонт артезіанських свердловин чи можливо ремонт дороги? Чи громада вирішить трансформувати одне з приміщень комунальної власності для використання в сфері туризму? Також цікавими є проекти покращення спортивної інфраструктури: ігрові поля зі штучним покриттям, ремонт спортивної зали. В результаті напрацювали варіант, який буде запропоновано для обговорення депутатам селищної ради та громадськості. Рішення ухвалюватиметься до двадцятих чисел травня", - розповів Володимир Бойко.

За його словами найголовніше для Любецької ОТГ не затягувати із рішеннями. щоб ефективно використати час, який відведений на підготовку та експертизу проектів, повідомив Чернігівський ЦРМС.

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:54

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 1 загибель на водних об’єктах та 20 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

На Чернігівщині намолотили 1,3 млн тонн зернових та зернобобових 09:23

Жнивна кампанія на Чернігівщині триває. Станом на 13 серпня аграрії області зібрали 1,3 мільйона тонн зернових та зернобобових культур.

17 серпня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1635 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини