Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 04:44:14

Конкурс на визначення розробника бренду і брендбуку для міста Ніжина продовжено до 1 вересня

10.05.2019   11:20Агенцiя

8 травня відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Конкурсу на визначення розробника бренду і брендбуку для міста Ніжина.

На засіданні були представлені 10 робіт, що відповідають вимогам Положення про відкритий творчий конкурс на визначення розробника бренду і брендбуку для міста Ніжина. Загалом же протягом двох місяців поки тривав перший етап конкурсу надійшло до 25 заявок.

Під час обговорення представлених робіт, члени оргкомітету висловили думку, що доцільно ще продовжити конкурс та збільшити суму винагороди до 50 000 гривень, аби конкурсанти та всі бажаючи доопрацювали свої роботи та подали ще більш цікаві пропозиції.

У результаті, члени оргкомітету проголосували за продовження конкурсу до 1 вересня 2019 року та за збільшення винагороди до 50 000 гривень.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини