Ботанічний парк "Т.Г. Шевченка" буде збережено
Прилуцькою місцевою прокуратурою в ході здійснення представницької діяльності виявлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства посадовими особами Линовицької селищної ради.
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення парк «Т.Г. Шеченка» всмт. Линовиця Прилуцького району, площею 16, 6 га, створений з метою з метою охорони та збереження листяних насаджень парку і входить до складу природно-заповідного фонду України, який охороняється як національне надбання і є складовою частиною світової системи природних території та об’єктів, що перебувають під особливою охороною.
Линовицька селищна рада Прилуцького району у відповідності з природоохоронним законодавством несе відповідальність за належний стан і дотримання встановленого заповідного режиму території, але порушуючи вище зазначені норми не виготовила технічну документацію на даний об’єкт природно-заповідного фонду та не встановила в натурі межі заказника.
Відсутність встановлених меж в натурі об’єкту природно заповідного фонду фактично унеможливить збереження у природньому стані рідкісних насаджень кедра європейського, пірамідальних і черешчатих дубів.
Завдяки принциповій позиції Прилуцької місцевої прокуратури, до Чернігівського окружного адміністративного суду скеровано позовну заяву про визнання бездіяльності сільської ради протиправною в частині не виготовлення технічної документації, на підставі якої, вищевказаним судом, 23.04.2019 відкрито провадження по даній позовній заяві, інформує Прилуцька місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.