Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 04:37:10

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

07.05.2019   12:10Агенцiя

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

Міський голова Анатолій Лінник висловив задоволення від проведення загальноміського заходу – Дня міста, а також висловив особисту подяку управлінню культури і туризму щодо проведення свята. Всім комунальним службам подякував за забезпечення благоустрою в місті та виконавчим органам за організацію. Анатолій Валерійович зазначив, що почесні гості та мешканці міста оцінили проведення заходу на високу рівні.

Начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський повідомив, що 04 травня в рамках святкування Дня міста відбулося підведення підсумків Всеукраїнської військово-спортивної гри «Сокіл (Джура)», в якій призові місця зайняли: учні загальноосвітньої школи І-ІІІст.№15 – 3 місце, учні загальноосвітньої школи І-ІІІст.№9 – 2 місце та 4 кратні переможці змагань – міський ліцей .

Головний спеціаліст управління культури і туризму Яніна Котляр запросили всіх присутніх разом зі своїми родинами на Театралізований мітинг в пам’ять про загиблих в роки світової війни «Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.» (Пам’ятний знак воїнам землякам, які загинули на фронтах ВВв 1941 – 1945 рр. ), який відбудеться 09 травня 2019 року о 10-00годині.

Головний лікар КНП «НМЦПМСД» Оксана Калініченко зауважила станом на 06 травня 2019 року 48654 мешканців міста підписали декларації з сімейними лікарями (69,6%). За минулий тиждень підписано ще 101 декларація. Планується ще на 3 амбулаторії сімейної медицини закупити автоматичні гематологічні аналізатори крові та сечі, а також електрокардіографи на всі амбулаторії, повідомив Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини