Бізнес зустріч іноземних гостей з підприємцями Ніжина
3 квітня в малому залі Ніжинської міської ради відбулася бізнес зустріч Латвійської делегації - депутата Сейму Латвійської Республіки Алдіса Адамовича, представника Латвійського агентсва інвестицій і розвитку Айнарса Межуліса, виконавчого директора Прейльскої міської думи Володимира Іванова, заступника голови Прейльскої міської думи Юріса Челвіса, підприємця Дайніса Алєксєєва та радника торгово-економічного відділу Посольства Греції Дімітріса Петронулоса з місцевими підприємцями.
На заході були присутні перший заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Григорій Олійник, радник міського голови Сергій Осадчий, представники відділу економіки, відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури та ЗМІ.
Міський голова Анатолій Лінник підкреслив, що даний захід спрямований на встановлення контактів між українськими, латвійськими та грецькими підприємцями, обміну досвідом ведення бізнесу, ознайомлення з умовами доступу на латвійський, грецький та європейський ринок окремих українських товарів та подякував всім присутнім за візит та співпрацю в розвитоку економічної сфери міської громади.
Начальник відділу економіки Тетяна Гавриш ознайомила учасників зустрічі з презентацію щодо економічного потенціалу міста та розповіла про найпотужніші підприємства Ніжина. Натомість іноземні гості презентували ніжинським підприємцям сферу діяльності міста Прейтлі, розвиток Латвійського та Грецького бізнесу.
За інформацією Відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, після бізнес-зустрічі делегація відвідала та ознайомилася з товарами та послугами підприємств нашого міста.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.