Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 14:28:56

З початку року на Чернігівщині участь у громадських роботах взяли 1454 безробітних

27.04.2019   10:31Агенцiя

Прикладів успішної співпраці служби зайнятості з органами місцевої влади та роботодавцями в цьому напрямі чимало.

Зокрема, на Ріпкинщині. Там з початку року на громадських роботах працювали 56 безробітних. Торік Ріпкинська районна філія Чернігівського обласного центру співпрацювала в цьому напрямі з 5 сільськими та селищними радами, цього року серед партнерів служби зайнятості налічується 16 сільських та селищних рад і вже 5 з них розпочали роботу. Завдяки праці безробітних прибраними святкуватимуть Великодні та травневі свята Ріпкинська, Замглайська, Добрянська селищні ради, Красківська сільська рада та Любецька ОТГ, де нині тривають громадські роботи.

Безробітні громадяни залучаються до впорядкування територій, кладовищ, розчистки, прибирання та утримання в належному стані придорожніх смуг, вирубки чагарників вздовж доріг, ремонту об'єктів соціальної сфери тощо.

Така зайнятість. повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості, дозволяє зменшити напругу на ринку праці, сприяє органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку населених пунктів, дає заробіток, хоч і тимчасовий, непрацюючим громадянам.
За словами директора Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслава Бєлогури, громадські роботи можуть стати своєрідним випробувальним терміном на шляху до постійної зайнятості, адже вони дають змогу безробітному зарекомендувати себе як сумлінного працівника, який вміє і бажає працювати.

До речі, на громадян, зайнятих на таких роботах, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування, тобто безробітні одночасно отримують і допомогу по безробіттю, і заробітну плату.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression