За телефон - 5 років 6 місяців позбавлення волі
19 вересня 2018 року, близько 2 години обвинувачений, який вже мав проблеми із законом, маючи злочинний умисел на заволодіння чужим майном, знаходячись неподалік магазину «Будмайдан», що за адресою: вул. Старобілоуська, буд. 77 у м. Чернігові, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, шляхом ривку з руки потерпілого, відкрито заволодів мобільним телефоном марки «Huawei Tit u02», вартість якого складає 2844,78 грн.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратура, у судовому засіданні доведено вину місцевого мешканця, якого обвинувачували у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України (відкрите заволодіння чужим майном (грабіж), вчинений повторно).
Суд оцінивши, зібрані під час досудового розслідування та безпосередньо досліджені у судовому засіданні докази, дійшов переконання, що висунуте обвинувачення знайшло своє об’єктивне підтвердження.
Враховуючи позицію сторони обвинувачення суд своїм вироком визнав обвинуваченого винним у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, та призначив покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.