Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 12:15:22

Шлюби з іноземцями. ДОВІДКА

24.04.2019   08:16Агенцiя

У 2018 році з 5028 зареєстрованих в області шлюбів 6% (або 320 шлюбів) були укладені між громадянами України та представниками інших країн. Проти 2017 року кількість таких шлюбів зросла майже на третину (29%).

Віддали перевагу іноземцям 273 українки, які створили сім’ю з громадянами Російської Федерації (37), Азербайджану (32), Грузії (31), Туреччини (20), Ізраїлю (16), Німеччини (14), Білорусі (11), Узбекістану (9), Вірменії, Молдови та Бангладешу (по 8), Китаю (6), Лівану (5), США, Іорданії та Палестини (по 4) тощо.

Наші чоловіки одружилися з 47 громадянками інших країн, серед яких
15 наречених були з Російської Федерації, 9 – з Білорусі.

Також українці поєднали свою долю з жінками ще з 12 країн світу.

Крім того, 21 шлюб укладено між іноземними громадянами. 


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини