З початку року на Чернігівщині анульовано 13 ліцензій за продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім
Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області протягом першого кварталу 2019 року забезпечено надходження акцизного податку до загального фонду державного бюджету в сумі – 4,2 млн грн. До місцевого бюджету за січень – березень 2019 року надійшло близько 27,8 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі.
Протягом першого кварталу 2019 року обліковується 1702 суб’єкта господарювання які отримали 4696 ліцензій, з них 2695 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 2001 ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
Протягом січня-березня поточного року проведено 62 перевірки суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами яких виявлено 57 порушень.
За матеріалами вказаних перевірок, ГУ ДФС у Чернігівській області прийнято рішень про застосування штрафних фінансових санкцій на суму 639,2 тис. грн.
Найбільш розповсюджене порушення – роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої, з початку року встановлено 33 таких порушення. Більшість виявлено в Козелецькому, Бахмацькому та Ніжинському районах Чернігівської області.
Також перевірками встановлені інші більш часті порушення, а саме:
5 – роздрібна торгівля алкогольними напоями без наявності ліцензії;
5 – порушення вимог рішення міських рад щодо обмеження продажу алкогольних напоїв у встановлений час доби;
3 – торгівлі алкогольними напоями на розлив для споживання на місці СГ, що не мають статусу громадського харчування;
3 – зберігання алкогольних напоїв у місцях зберігання не внесених до ЄДР;
З початку року анульовано 13 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж алкоголю/тютюну особам, які не досягли 18 років.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50
Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей: поліція документує наслідки 10:38
Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський.
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.