Відбувся конкурс на посаду директора РЛП "Ялівщина"
Засідання конкурсної комісії провела заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова наприкінці минулого тижня, 19 квітня.

Майбутнього очільника парку обирали з-поміж трьох кандидатів. Серед претендентів — чинний директор зазначеного комунального закладу Володимир Свердлов, його заступник Олександр Парфентьєв, а також фахівець Чернігівського управління лісового та мисливського господарства Володимир Кирієнко.
Кандидати представили конкурсній комісії своє бачення розвитку регіонального ландшафтного парку. Зокрема, окреслили найважливіші, на їх погляд, нагальні проблемні питання та шляхи їх вирішення.
За результатами обговорення конкурсна комісія визначила переможця — Володимира Кирієнка. Серед основних аргументів — вища освіта та багаторічний досвід роботи у сфері лісового господарства. Крім того, кандидат зазначив, що готовий вести діалог як із представниками влади, так і з науковцями та громадськістю, аби парк, що є легенями Чернігова, став ошатним і безпечним. Володимир Кирієнко планує не тільки зробити Ялівщину гарним місцем відпочинку, а й зберегти при цьому його унікальну екосистему.
Варто зазначити, що конкурсна комісія запропонує обласній раді укласти контракт з директором на рік, а не на три, як це було раніше. За цей час очільник парку повинен продемонструвати конкретні результати, аби продовжити свою діяльність на зазначеній посаді.
Тепер претендента на посаду директора комунального закладу «РЛП «Ялівщина» має погодити Міністерство екології та природних ресурсів України. Опісля остаточне рішення прийматиме обласна рада.
За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.