Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 03:40:44

Через 16 років Центр Громадської Активності с. Тупичів на Чернігівщині нарешті обігріли

15.08.2012   12:34Агенцiя

13 серпня 2012 р. став теплим днем для багатьох сімей жителів с. Тупичів, що на Городнянщині.

Через 16 років Центр Громадської Активності с. Тупичів на Чернігівщині нарешті обігріли

Через 16 років Центр Громадської Активності с. Тупичів на Чернігівщині нарешті обігріли

До приміщення котельні сільського клубу було доставлено новій опалювальний котел.

З 1996 р. сільський клуб не мав свого опалення. Буремні часи перебудови внесли свою поправку в життя місцевої громади, залишивши без тепла бібліотеку, гуртки, у яких займались місцеві діти та займалися спортом дорослі. Залишилося тільки голе приміщення котельні.

Сьогодні, активізуючи місцеву громаду, а також обєднавши зусилля, селищної ради та державної влади, Центр Доброчин спромігся створити належні умови функціонування закладу культури. Громадська організація надає моральну, методичну, матеріальну та інформаційну підтримку та спонукає їх до активних дій, спрямованих на покращення власного життя.

 

Дмитро Підгорний

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).