Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 12:12:15

Віковий склад наречених Чернігівщини. ДОВІДКА

20.04.2019   12:41Агенцiя

У 2018 році в області створено 5028 молодих сімей.

Жінки найактивніше вступали до шлюбу у віці 20–24 роки, чоловіки – у віці 25–29 років. Саме в цьому віці була майже третина всіх одружених.

Середній вік чоловіків і жінок при укладанні шлюбу поступово збільшується. У минулому році він становив 33 роки для нареченого та 31 рік для нареченої.

За останні 10 років удвічі скоротилася частка юнаків та дівчат, які реєстрували свої стосунки до 20 років.

У минулому році переважна більшість (93%) жінок наймолодшої вікової групи (до 20 років) створили сім’ю із чоловіками, старшими за себе. Майже дві третини чоловіків цієї вікової групи надали перевагу старшим жінкам. Зі збільшенням віку зростає частка чоловіків, які обирають молодших за себе жінок.

Частка жінок та чоловіків, які одружилися у віці 60 років і старше, є незначною та становить 4% та 2% відповідно. Серед жінок цієї вікової групи кожна п’ята жінка взяла шлюб із чоловіком, молодшим за себе. Тоді як кожен другий чоловік у поважному віці взяв за дружину жінку, молодшу за себе.

Максимальна різниця у віці між одруженими, де чоловік був набагато старший за дружину, склала 43 роки. Серед подружніх пар, де старшою була жінка, найбільша різниця становила 30 років.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

19 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1485 Російська агресія - Day 1485 Russian aggression

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.