В Ніжині поліція затримала наркоторгівця
В результаті вдало проведеної операції кримінальна поліція затримала наркозбувальника. Чолов’яга організував торгівлю метадоном прямо у своїй квартирі.
Оперативники карного розшуку отримали інформацію, що неодноразово судимий (у тому числі і за зберігання наркотичних засобів) ніжинець займається збутом наркотиків. В ході документування протиправної діяльності чоловіка кримінальна поліція зібрала достатню доказову базу.
В ході санкціонованого обшуку слідчі в квартирі зловмисника виявили наркотичні засоби та гроші, отримані від продажу метадону. Залишав будинок чоловік у супроводі конвою, адже за підозрою у вчиненні збуту наркотичних засобів його затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі триває досудове розслідування, слідчі встановлюють точну кількість фактів збуту наркотичних засобів. За частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.