Засуджено хулігана за наругу над пам’ятником
На підставі зібраних під час досудового розслідування доказів, в суді доведено вину особи, яка з корисливих мотивів вчинила наругу над пам’ятником, спорудженого в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, тобто кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 296 КК України та засуджено до покарання в межах санкції вказаної статті.
Так, під час судового розгляду встановлено, що місцевий житель смт. Ладан в кінці 2018 року з корисливих мотивів з пам'ятника , спорудженого в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, який розташований в центральній частині смт. Ладан за допомогою заздалегідь підготовленої викрутки здійснив крадіжку трьох бронзових меморіальних дошок на яких зазначалися прізвища загиблих воїнів – визволителів.
Довідково: санкція ч. 3 ст. 296 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від чотирьох до п'яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.