Чернігівщина представила туристичні локації на тематичній конференції в Одесі
Минулого тижня в Одесі відбувся Міжнародний туристичний тиждень, учать у заходах якого взяла делегація з Чернігівської області на чолі з директором Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександром Левочком.

Одна з головних подій туристичного тижня – конференція «Туризм як інструмент міжкультурної взаємодії». У секції «Кращі практики туристичних міст та регіонів України» присутні мали змогу ознайомитися з унікальними, рідкісними об’єктами Чернігівської області. Серед них: всесвітньо відома Мезинська стоянка первісної людини, храми домонгольської доби та пам’ятки більш пізнього періоду, унікальні природні об’єкти (крейдяний кар’єр, найбільше в Україні верхове болото, залишок тундри льодовикового періоду, найпівнічніша пустеля України).
Також учасникам заходу представили інформацію про рідкісні для нашої держави музейні установи (музей поштової станції в Ніжині, музей «Слово о полку Ігоревім», що в Новгороді-Сіверському), дворянські та козацькі маєтки, садиби.
Окремий блок презентації Чернігівщини був присвячений сучасній інфраструктурі: готелям, садибам, туристичним комплексам, закладам відпочинку та харчування, які працюють на території області. Аби зацікавити туристів відвідати нашу область.
За інформацією Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression