Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно
Триває моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.
					За 15 тиждень 2019 року в області захворіло 2932 особи, з них 1990 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 65,7%. Госпіталізовано 81 особу, з них 67 дітей (82,7%).
По м. Чернігову захворіло 1187 осіб, з них дітей - 908, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 66,1%.
На звітному тижні перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ в районах та містах області не зареєстровано.
З початку епідсезону вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 113 зразків біологічного матеріалу, із них 64,6 % позитивних результатів із домінуванням вірусів грипу типу А(Н1N1).
З початку епідсезону зареєстровано 11 летальних випадків від грипу (Бахмацький, Борзнянський, Городнянський, Менський, Семенівський райони та м.Чернігів).
Вакциновано проти грипу 3305 осіб, в т.ч. 1112 дітей.
Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.