Безробітні на громадських роботах розчищали сніг, садили ліс, збирали макулатуру…
Організація та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру - це одна з низки соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості. На думку директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, це не лише дієва форма матеріальної підтримки, а й неабияка користь для громади.
З початку року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 1,3 тис. безробітних області, що на 26% більше, ніж у січні-березні 2018 року. Більшість людей працювали на роботах по впорядкуванню територій, кладовищ, займалися вирубкою, розчисткою, прибиранням та утриманням в належному стані придорожніх смуг.
У зимові місяці 68 осіб розчищали снігові замети. З початком весни, у березні, 130 громадян взяли участь у посадці лісу в лісових господарствах Ріпкинського, Семенівського та Чернігівського районів.
Цього року перелік громадських робіт поповнився ще одним видом – «екологічний захист навколишнього середовища». До таких робіт залучено 121 особу. Вони здійснювали збір вторинної сировини, а саме: макулатури, поліетилену та поліетиленових пляшок. І таким чином робили планету чистішою.
Оксана Завадко
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».