СБУ викрила посадовця ДСНС на розкраданні державного пального
Співробітники Служби безпеки України викрили керівника одного зі структурних підрозділів управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на систематичному розкраданні державних паливно-мастильних матеріалів.
Оперативники спецслужби встановили, що начальник відділу матеріального забезпечення аварійно-рятувального загону спеціального призначення протиправно збував приватним особам талони на пальне, призначене для екстрених виїздів бригад рятувальників.
За попередніми підрахунками підполковник служби цивільного захисту встиг реалізувати понад три тисячі літрів дизпалива та бензину різних марок. Сума завданих державі збитків через незаконні розтрати становить понад сто тисяч гривень.
Під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці задокументували черговий факт реалізації зловмисником талонів на бензин мешканцю обласного центру.
У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення службовцю про підозру в скоєнні злочину і обрання міри запобіжного заходу.
Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи і притягнення до відповідальності інших посадових осіб, причетних до протиправної діяльності.
Операція з викриття зловмисника проводилась у взаємодії з регіональним управлінням ДСНС та під процесуальним керівництвом прокуратури.
Прес-центр СБ України
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.