Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 20:14:14

88 мільйонів гривень монетизованих субсидій виплатила Укрпошта у березні мешканцям Чернігівщини

10.04.2019   17:11Агенцiя

АТ «Укрпошта» у березні виплатила 1,9 млрд грн монетизованих субсидій на оплату комунальних послуг пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення. 88 млн грн – мешканцям Чернігівщини.

Середня сума виплачених субсидій становить 1 884 грн. За максимальним середнім розміром субсидій лідирують Чернігівська (3042 грн), Івано-Франківська (2801 грн), Волинська (2130 грн) області, а мінімальний середній розмір субсидій зафіксований у Донецькій (1493 грн), Миколаївській (1445 грн) та Одеській (1258 грн) областях.

Найбільша сума виплачених коштів зафіксована у м. Києві та Київській області - понад 190,7 млн грн для майже 106 тисяч пенсіонерів,  Харківській – більше як 154,8 млн грн для майже 80 тисяч пенсіонерів, Львівській областях - понад 114 млн грн для понад 60 тисяч пенсіонерів.

Як раніше повідомлялося, пенсіонери отримують субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії і можуть вчасно сплатити за комунальні послуги, використавши субсидію.

Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати Укрпошта доставила кожному отримувачу (близько 4 млн громадян) персональне повідомлення.

Щомісяця одержувачі субсидій отримуватимуть кошти за попередній календарний місяць.

Термін дії пілотного проекту – березень-травень 2019 року.


Прес-служба ПАТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини