Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 23:13:16

Розпочинається реконструкція Красної площі та перекриття руху автотранспорту навколо неї

08.04.2019   14:21Агенцiя

Відсьогодні (8 квітня) в Чернігові починаються роботи з реконструкції центральної міської площі. У зв’язку з цим на весь термін робіт (до 20 вересня) перекривається рух усіма вулицями навколо плщі.


А саме, перекривається рух автотранспорту по вулиці Гетьмана Полуботка від просп.Миру до житлового будинку № 4, по вул.Шевченка від вул.Кирпоноса до житлового будинку №9, по вул.Кирпоноса від вул.Магістратської до вул.Князя Чорного, по просп.Миру від житлового будинку № 16 до № 18 та по Красній площі.

Усіх чернігівців просять враховувати ці обмеження, тому що площа буде перекриватися на тривалий час. Разом з тим, щоби привести її до ладу ці незручності необхідні.

Як уточнив на засіданні виконкому керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц, перед реконструкцією мощення буде проведена заміна підземних мереж водопостачання і водовідведення під прилеглими до площі вулицями.

Рішення про перекриття прийняте на засіданні виконкому міської ради 8 квітня.

У зв’язку з тим, що об’їзд перекритих ділянок створить велике додаткове навантаження на всі навколишні вулиці, головуючий на засіданні виконкому заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако доручив профільній постійній комісії міської ради опрацювати додаткові заходи для того, щоби розгрузити останні. Зокрема, змінити правила паркування на вул. Коцюбинського.

Як інформує Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради, у зв’язку з цим перекриттям вносяться наступні зміни в рух громадського транспорту:

Тролейбусні маршрути №1 та 9 будуть здійснювати об'їзд перекритої ділянки дороги вулицями Кирпоноса — Єлецька — Толстого — Преображенська — Пушкіна — Шевченка.

Автобусні маршрути №№ 16;27;33;44 - здійснюватимуть об'їзд перекритої ділянки дороги вулицями Кирпоноса — Єлецька — Толстого — Преображенська — Гонча — Шевченка.

Тимчасово не будуть обслуговуватися зупинки громадського транспорту.
    Тролейбусами: Драмтеатр; вул. Шевченка.
    Автобусами: Драмтеатр; Красна площа.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини