Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 17:04:07

Понад 100 пацієнтів пройшли навчання в новоствореній школі здоров’я

06.04.2019   09:40Агенцiя

Четвертого квітня – напередодні Всесвітнього дня здоров’я – у поліклініці Чернігівської міської лікарні №2 стартувала «Школа здоров’я». Перше заняття провели лікарі відділення первинної медичної допомоги.


Охорона здоров’я пацієнтів, поширення серед населення знань щодо профілактики, ранньої діагностики та можливостей сучасного лікування захворювань в умовах Чернігівської міської лікарні №2 – пріоритетний напрямок діяльності новоствореної школи.

Проект згуртував понад 100 пацієнтів. Темами занять стали гіпертонічна хвороба, передракові захворювання та цукровий діабет. Учасники проекту мали можливість поспілкуватися з лікарями, пройти безкоштовне обстеження на вміст цукру у крові та отримати корисні фахові поради і рекомендації.
Серед викладачів школи – завідувач амбулаторії Оксана Кальдяєва, лікарі семейні Ірина Зозуля та Олена Прохорова, лікар-терапевт дільничний Наталія Сусло.

Як зазначила заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Інна Сорокіна, школу здоров’я започаткували задля того, щоби пацієнти могли самостійно оцінити свій стан здоров’я та вчасно звернутися до лікаря.
Заняття у школі планують проводити раз на три місяці.


Прес-служба КНП "Чернігівська міська лікарня №2" ЧМР

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини